RADYO DİNLE BOLVADİN RADYO DİNLE BOLVADİN
10 – 16 Mayıs Dünya Engelliler Gününüz kutlu olsun - bolvandinhaberal

10 – 16 Mayıs Dünya Engelliler Gününüz kutlu olsun

10 – 16 Mayıs Dünya Engelliler Gününüz kutlu olsun

10_16 Mayıs Engelliler haftasının Engellilerin toplumsal farkındalığı ve hassasiyeti artırılmasını temenni ederim tüm engelli arkadaşlarımın haftasını kutlar sağlıklı huzurlu yıllar dillerim.

“Herkesin birer engelli adayı olacağının bilincinde olarak sadece bir gün değil her zaman kardeşlerimizin yanındayız ve destekçisiyiz. Engelli bireylerimizi topluma kazandırmak ve hayatlarını kolaylaştırmak adına çalışmalarımız devam ediyor. Hayatlarını zorluklar içinde idame ettirmeye çalışan ve birçok sıkıntıya göğüs geren engelli kardeşlerimizin sorunlarının farkındayız. Engeller ruhta olmadığı sürece aşılamayacak hiçbir sorunun olmadığının da farkındayız. Bu düsturla çalışmalarımızı yürütüyoruz. Unutmamalıyız ki hepimiz bir engelli adayıdır ve engelliler için atılan her adım sadece engelli vatandaşlarımız için değil kendimiz için de atılmış kadar önemlidir. Bu duygu ve düşüncelerle 10 – 16 Mayıs Dünya Engelliler Günü’nde tüm engelli kardeşlerimize sevgi ve saygılarımı sunuyor, 10 – 16 Mayıs dünya Engelliler Günü’nü kutluyorum” ifadelerini kullandı.

AFYONKARAHİSAR
ÜLKEM PARTİSİ
İL BAŞKANI
KADİR UYSAL

https://yedi24ilan.com/uploads/yeni_logo_2.jpg
Etiketler

admin

Bolvandinhaberal.com Sitesinin Herhangi Bir Kurum Yada Kişilerle Bağlantısı Yoktur.Sitenin Tüm Hakları,Bu İşe Sosyal Sorumluluk Düşüncesiyle Başlayan ve Bu Şekilde Faaliyetlerine Devam Eden,Site Sahibi,Yazarı ve Yöneticisi ”Mustafa GÖBEŞ”e aittir. WATSAP HATTI = 0555 090 93 03