RADYO DİNLE BOLVADİN RADYO DİNLE BOLVADİN
65 yaş üstü ile 18 yaş altı için sokağa çıkma kısıtlaması kaldırılacak mı? - bolvandinhaberal

65 yaş üstü ile 18 yaş altı için sokağa çıkma kısıtlaması kaldırılacak mı?

Kabine toplantısı bugün koronavirüs sürecinde ilk kez yüz yüze gerçekleştirilecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki toplantıda, 65 yaş üstü vatandaşlar ile 18 yaş altı gençler ve çocuklar için uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında esneme olup olmayacağı masada.


Koronavirüs sürecinde 9 kez telekonferans yöntemiyle gerçekleştirilen kabine toplantısı uzun zaman sonra bugün ilk kez gerçekleştirilecek.

Koronavirüs sürecinde atanan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu da ilk kez yüz yüze kabine toplantısına katılacak.

65 YAŞ ÜSTÜ İLE 18 YAŞ ALTI İÇİN KISITLAMA KARARI KALDIRILACAK MI?

Normalleşme sürecinin ele alınacağı kritik toplantıda 65 yaş üstü vatandaşlar ile 18 yaş altı gençler ve çocuklar için uygulanan sokağa çıkma izinleri de değerlendirilecek. Toplantı sonrası kısıtlamalarla ilgili bir takım esneme karalarının alınması bekleniyor.

https://yedi24ilan.com/uploads/yeni_logo_2.jpg
Etiketler

admin

Bolvandinhaberal.com Sitesinin Herhangi Bir Kurum Yada Kişilerle Bağlantısı Yoktur.Sitenin Tüm Hakları,Bu İşe Sosyal Sorumluluk Düşüncesiyle Başlayan ve Bu Şekilde Faaliyetlerine Devam Eden,Site Sahibi,Yazarı ve Yöneticisi ”Mustafa GÖBEŞ”e aittir. WATSAP HATTI = 0555 090 93 03