RADYO DİNLE BOLVADİN RADYO DİNLE BOLVADİN
Bakan Koca’dan erken tedavi için çağrı - bolvandinhaberal

Bakan Koca’dan erken tedavi için çağrı

Bakan Koca’dan erken tedavi için çağrı

Erken tedavi için geç kalmayın çağrısında bulunan Bakan Koca, Türkiye’nin sağlık hizmetleri konusunda yeterli güce sahip olduğunu belirtti.

Bilim Kurulu toplantısı sonrası basının karşısına geçen Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüsle mücadele kapsamında yeni verileri açıkladı.

Bakan Koca, vaka artış hızının azaldığını, salgının durağanlaşabileceğini belirtirken Türkiye’de hastalığın erkenden tedavi edilebileceğini söyledi.

Bakan Koca'dan erken tedavi için çağrı

“BİZ İSPANYA – AMERİKA DEĞİLİZ”

Türkiye’nin tedavide diğer ülkeler kıyasla daha iyi olduğunu belirten Bakan Koca, erken tedavi için de çağrıda bulundu. Koca, yaptığı açıklamada, “Size hizmet verecek güce, şartlara sahibiz. Tedavi için geç kalmayın. Geç kalmanız akciğer iltihabına sebep olabilir. Biz bir İspanya, bir Amerika değiliz. Hastalığa erken müdahale etme imkanlarımız gücümüz var. Teşhis konan birisiyle temasınız olmuşsa hiç vakit kaybetmeyin.” ifadelerini kullandı.

Bakan Koca: Size hizmet verecek güce, şartlara sahibiz İZLE

Bakan Koca'dan erken tedavi için çağrı
Bakan Koca'dan erken tedavi için çağrı
Bakan Koca'dan erken tedavi için çağrı
https://yedi24ilan.com/uploads/yeni_logo_2.jpg
Etiketler

admin

Bolvandinhaberal.com Sitesinin Herhangi Bir Kurum Yada Kişilerle Bağlantısı Yoktur.Sitenin Tüm Hakları,Bu İşe Sosyal Sorumluluk Düşüncesiyle Başlayan ve Bu Şekilde Faaliyetlerine Devam Eden,Site Sahibi,Yazarı ve Yöneticisi ”Mustafa GÖBEŞ”e aittir. WATSAP HATTI = 0555 090 93 03