RADYO DİNLE BOLVADİN RADYO DİNLE BOLVADİN
Bakan Ruhsar Pekcan’dan uyarı! Fahiş fiyat ve stokçuluğa para cezası - bolvandinhaberal

Bakan Ruhsar Pekcan’dan uyarı! Fahiş fiyat ve stokçuluğa para cezası

Bakan Ruhsar Pekcan’dan uyarı! Fahiş fiyat ve stokçuluğa para cezası

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, haksız fiyat artışı ve stokçuluğa karşı yeni önlemler alındığını bildirdi. Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan “Vatandaşlarımızı fahiş fiyat artışlarına karşı korumaya yeni dönemde oluşturduğumuz Haksız Fiyat Değerlendirme Kurulu ile devam edeceğiz.” ifadelerinde bulundu.

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, fahiş fiyat ve stokçuluğa karşı yeni önlemler alındığını bildirdi. Ticaret Bakanı Pekcan, 500 bin liraya varan para cezasının uygulanacağını duyurdu.

İDARİ PARA CEZASI
Ticaret Bakanı Pekcan, “Vatandaşlarımızı fahiş fiyat artışlarına karşı korumaya yeni dönemde oluşturduğumuz Haksız Fiyat Değerlendirme Kurulu ile devam edeceğiz.” dedi.

Pekcan, “Haksız Fiyat Değerlendirme Kurulu fahiş fiyat ve stokçuluğa yönelik inceleme yapacak, 500 bin liraya varan idari para cezası uygulayabilecek.” diye konuştu.

https://yedi24ilan.com/uploads/yeni_logo_2.jpg
Etiketler

admin

Bolvandinhaberal.com Sitesinin Herhangi Bir Kurum Yada Kişilerle Bağlantısı Yoktur.Sitenin Tüm Hakları,Bu İşe Sosyal Sorumluluk Düşüncesiyle Başlayan ve Bu Şekilde Faaliyetlerine Devam Eden,Site Sahibi,Yazarı ve Yöneticisi ”Mustafa GÖBEŞ”e aittir. WATSAP HATTI = 0555 090 93 03