RADYO DİNLE BOLVADİN RADYO DİNLE BOLVADİN
BAŞKAN DAYI HÜKÜMETİMİZ ZOR ZAMANDA İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YANINDA - bolvandinhaberal

BAŞKAN DAYI HÜKÜMETİMİZ ZOR ZAMANDA İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YANINDA

BAŞKAN DAYI HÜKÜMETİMİZ ZOR ZAMANDA İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YANINDA

AK Parti Bolvadin İlçe Başkanı Av. Ömer DAYI basın açıklaması yaparak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi

HÜKÜMETİMİZ ZOR ZAMANDA İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YANINDA

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma ve Vakıflarımız, bu zor zamanda, düzenli olarak yapılan yardımların yanında, ağırlıklı olarak Yaşlı, engelli, dul yetim ve çocuk yardımı alanlardan oluşan 1501 kişiye 1000 er TL lik yardımda bulundu.

Pazartesinden itibaren vakfın yardımlarından yararlanan kişiler, yeşil kart sahipleri ve Aile Bakanlığının belirlediği kriterlere göre ihtiyaç sahibi olanlar başta olmak üzere 1097 kişiye daha 1000 er TL’lik ödeme yapılacak.

Ayrıca İnşaat ve hizmet sektörünün her alanında Gündelik ve kayıt dışı çalışanlar, seyyar satıcı, küçük tamirci, berber gibi günlük kazancı İle geçinen küçük esnaf kesimleri nede destek olmak üzere sosyal yardımlaşma vakfımız çalışma yapıyor.

Bu saydığımız guruptaki kişilerle ilgili olarak Sosyal yardımlaşma vakfımız, esnaf odalarının, STK’lar, muhtarlar ve diğer ilgili birimlerininde katkılarını alarak data oluşturuyor. Başvurular değerlendirilerek ve sağlanan ek kaynaklarla bu kesimlere önümüzdeki günlerde yardım yapılacak.

https://yedi24ilan.com/uploads/yeni_logo_2.jpg
Etiketler

admin

Bolvandinhaberal.com Sitesinin Herhangi Bir Kurum Yada Kişilerle Bağlantısı Yoktur.Sitenin Tüm Hakları,Bu İşe Sosyal Sorumluluk Düşüncesiyle Başlayan ve Bu Şekilde Faaliyetlerine Devam Eden,Site Sahibi,Yazarı ve Yöneticisi ”Mustafa GÖBEŞ”e aittir. WATSAP HATTI = 0555 090 93 03