RADYO DİNLE BOLVADİN RADYO DİNLE BOLVADİN
BOL-DAV DAN VEFA - bolvandinhaberal

BOL-DAV DAN VEFA

BOL-DAV DAN VEFA

Bolvadin Eski Belediye Başkanlarımızdan ve BOL-DAV Eski Kurucular Kurulu Üyesi Veteriner Hekim Sayın Hasan Basri Yazıcı Bey’e Bolvadin ve Bol-Dav’a yapmış oldukları değerli katkılarından dolayı plaket takdim edildi.

Bolvadin Belediyesi Meclis Salonundaki plaket taktim töreninde Bolvadin Ramazan Organizasyon Komitesinin çok değerlli üyeleride hazır bulundular.Eski Belediye Başkanı Sayın Hasan Basri Yazıcı’nın plaketini Bol-Dav Başkanımız ve Kurucular Kurulu Üyesi Sayın Hasan DOĞRUYOL Bey ile Bolvadin Belediye Başkanı ve BOL-DAV Kurucular Kurulu Üyesi Sayın Fatih KAYACAN Bey tarafından takdim edildi.Toplantıda konuşan Hasan DOĞRUYOL Bol-Dav’ın İlk Kuruluşunda görev alan şubelerinde görev yapan hemşerilerimize teşekkür ederek Bol-Dav’ın Bolvadinde yeniden şubeleşeceği müjdesini verdi.
Hasan Basri Yazıcı Bey’de böylesi bir plaket kendisini çok duygulandırdığını ve Bol-Dav’ın geçmiş dönemlerde bir çok önemli roller üstlendiğini, yeniden Bol-Dav isminin toplumla bütünleşmesi ve konuşulmasının değerli bir gelişme olduğunu, bundan da mutluluk duyduğunu ifade ettiler. Yine Bol-Dav Bolvadin Eski Şube Başkanlarından Tahir KIRIKKULAK Bey Bolvadinin Bol-Dav a ihtiyacı olduğunu Gençlerin ilgi beklediğini, böyle bir fonksiyonu Bol-Dav gibi bir Kurumum üstlenebileceğini ifade ettiler.Hasan Basri YAZICI Bey’e ve BOL-DAV da görev almış değerli hemşerimize Sağlık, sıhhat ve saadet dolu uzun yıllar, vefat edenlere Rahmet dileriz.

BOL-DAV BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI

https://yedi24ilan.com/uploads/yeni_logo_2.jpg
Etiketler

admin

Bolvandinhaberal.com Sitesinin Herhangi Bir Kurum Yada Kişilerle Bağlantısı Yoktur.Sitenin Tüm Hakları,Bu İşe Sosyal Sorumluluk Düşüncesiyle Başlayan ve Bu Şekilde Faaliyetlerine Devam Eden,Site Sahibi,Yazarı ve Yöneticisi ”Mustafa GÖBEŞ”e aittir. WATSAP HATTI = 0555 090 93 03