RADYO DİNLE BOLVADİN RADYO DİNLE BOLVADİN
Bolvadin’de Koronavirüs Alarmı! Geniş Kapsamlı Tarama Yapılacak - bolvandinhaberal

Bolvadin’de Koronavirüs Alarmı! Geniş Kapsamlı Tarama Yapılacak

Bolvadin’de Koronavirüs Alarmı! Geniş Kapsamlı Tarama Yapılacak
Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi ilan edilen koronavirüs salgını sebebiyle tüm Türkiye’de olduğu gibi Afyonkarahisar’da da önlemler artırılıyor. Özellikle Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde etkili olan koronavirüs vakalarının ardından ilçede geniş kapsamlı koronavirüs taraması yapılacağı bilgisine ulaşıldı.

Aralık ayından bu yana dünyayı diken üstünde tutan koronavirüs salgını nedeniyle on binlerce insan hayatını kaybetti. Ölümcül salgının mart ayı itibariyle Türkiye’de etkisini artırmasıyla beraber alınan tedbirler sıklaştırıldı. Bu kapsamda Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde de koronavirüs vakalarının görülmesi, ilçeyi alarma geçirdi. Edinilen bilgilere göre yarın, ilçede geniş kapsamlı koronavirüs taraması yapılacak.

KAYNAK = https://www.haberkurye.com/

https://yedi24ilan.com/uploads/yeni_logo_2.jpg
Etiketler

admin

Bolvandinhaberal.com Sitesinin Herhangi Bir Kurum Yada Kişilerle Bağlantısı Yoktur.Sitenin Tüm Hakları,Bu İşe Sosyal Sorumluluk Düşüncesiyle Başlayan ve Bu Şekilde Faaliyetlerine Devam Eden,Site Sahibi,Yazarı ve Yöneticisi ”Mustafa GÖBEŞ”e aittir. WATSAP HATTI = 0555 090 93 03