RADYO DİNLE BOLVADİN RADYO DİNLE BOLVADİN
ÇAY KAYMAKAMI TOPALOĞLU’NDAN DENETİM YAPAN PERSONELE ZİYARET - bolvandinhaberal

ÇAY KAYMAKAMI TOPALOĞLU’NDAN DENETİM YAPAN PERSONELE ZİYARET

ÇAY KAYMAKAMI TOPALOĞLU’NDAN DENETİM YAPAN PERSONELE ZİYARET

Çay Kaymakamı Sayın Mehmet Miraç TOPALOĞLU, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Teğmen Murat Çakır ile birlikte Koronavirüs (Covıd-19) salgını kapsamında Çay – Bolvadin D675 karayolu üzerinde İlçe giriş ve çıkışlarında polis ve jandarma ekipleri tarafından yapılan yol kontrol faaliyetini icra eden Jandarma ve Emniyet personelini ziyaret ettiler, çalışmalar yerinde izlenip, çalışanlarla da bir süre sohbet edildi.

Kaymakam TOPALOĞLU ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada “kolluk kuvvetleri tarafından yapılan denetimlerin sıkı bir şekilde uygulandığını belirterek, Polis ve Jandarma ekiplerimiz İçişleri Bakanlığımız tarafından alınan kararları 7/24 kuralına göre uygulamakta, Denetimler aralıksız olarak sürdürülmektedir. Bizim vatandaşlarımızdan isteğimiz zorunlu olmadıkça evlerinden çıkmamaları. Bu konuda herkes tarafından duyarlılık gösterilirse, bu süreci rahat atlarız. Azimli ve özverili bir şekilde 24 saat kesintisiz hizmet veren tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. ‘’ ifadelerine yer verdi.

KAYNAK = http://gundem03.com/

https://yedi24ilan.com/uploads/yeni_logo_2.jpg
Etiketler

admin

Bolvandinhaberal.com Sitesinin Herhangi Bir Kurum Yada Kişilerle Bağlantısı Yoktur.Sitenin Tüm Hakları,Bu İşe Sosyal Sorumluluk Düşüncesiyle Başlayan ve Bu Şekilde Faaliyetlerine Devam Eden,Site Sahibi,Yazarı ve Yöneticisi ”Mustafa GÖBEŞ”e aittir. WATSAP HATTI = 0555 090 93 03