RADYO DİNLE BOLVADİN RADYO DİNLE BOLVADİN
Coronavirus tedavisi gören Fatih Terim’in son test sonucu negatif çıktı - bolvandinhaberal

Coronavirus tedavisi gören Fatih Terim’in son test sonucu negatif çıktı

Coronavirus tedavisi gören Fatih Terim’in son test sonucu negatif çıktı

Bir ay önce Covid-19 test sonucu pozitif çıkan ve tedaviye alınan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in son test sonucu negatif çıktı.
Sosyal medya hesabında videoyla açıklamada bulunan Terim, son test sonucunun negatif çıktığını duyurarak herkesi özlediğini söyledi.

Terim, virüsün tedavisinde fayda sağladığı söylenen plazma bağışı için doktorlarının uygun görmesi halinde hazır olduğunu belirterek, “Donör olmam için eğer kıymetli hekimlerimiz, kriterleri karşıladığımı düşünürse seve seve elimden geleni yapmaya da hazırım. İnşallah böylece birkaç insanın hayatına dokunurum, bu da beni çok çok mutlu eder. Belki bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak ancak inanıyorum ki yeni hayatlarımız yeni alışkanlıklarımız için başlangıç adımımız moral olacak. Hiçbir zaman ümitsizliğe kapılmadan moralimizi en yüksek seviyede tutacağız.” dedi.

KAYNAK (İLKHA)

https://yedi24ilan.com/uploads/yeni_logo_2.jpg
Etiketler

admin

Bolvandinhaberal.com Sitesinin Herhangi Bir Kurum Yada Kişilerle Bağlantısı Yoktur.Sitenin Tüm Hakları,Bu İşe Sosyal Sorumluluk Düşüncesiyle Başlayan ve Bu Şekilde Faaliyetlerine Devam Eden,Site Sahibi,Yazarı ve Yöneticisi ”Mustafa GÖBEŞ”e aittir. WATSAP HATTI = 0555 090 93 03