RADYO DİNLE BOLVADİN RADYO DİNLE BOLVADİN
DİŞLİ KASABASINDA CİNAYET - bolvandinhaberal

DİŞLİ KASABASINDA CİNAYET

DİŞLİ KASABASINDA CİNAYET

Dişli Kasabası Aşağı Dolavı Mevkisinde küçükbaş hayvancılıkla uğraşan iki aile arasında yaşanan tartışma sonucunda önce kavga sonra silahlı çatışma çıktı.

İki tarafında Kasabamıza Kurcuova Köyünden yerleşenlerin yaptığı Çatışma sonucunda Kasabamız Okul Mahallesi’nde ikamet eden Kurcuovalı Abdil Koca’nın oğlu MUHAMMED KOCA karşı tarafın açtığı ateş sonucu tüfekle vurularak olay yerinde hayatını kaybetti. Genç yaşta yaşamını yitiren kardeşimize Allah’dan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Olayda yaralılarda var. Olayla ilgili tahkikat Jandarma Kuvvetleri tarafından devam ediyor.
Son yıllarda küçükbaş hayvancılıkda uğraşan aileler kasabamızda çoğalmaya başladı. Durum böyle olunca hayvan,köpek,otlak ve yer konusunda bu tür olaylar son zamanlarda fazla olmaya başladı. Bu olayların bitmesi için Devletimizin devreye girmesini bekliyor ve umuyoruz. Çünkü bu şekilde husumetli olan başka aileleride duyuyoruz. Keşke dememek için acilen önlem alınmalıdır.

https://yedi24ilan.com/uploads/yeni_logo_2.jpg
Etiketler

admin

Bolvandinhaberal.com Sitesinin Herhangi Bir Kurum Yada Kişilerle Bağlantısı Yoktur.Sitenin Tüm Hakları,Bu İşe Sosyal Sorumluluk Düşüncesiyle Başlayan ve Bu Şekilde Faaliyetlerine Devam Eden,Site Sahibi,Yazarı ve Yöneticisi ”Mustafa GÖBEŞ”e aittir. WATSAP HATTI = 0555 090 93 03