RADYO DİNLE BOLVADİN RADYO DİNLE BOLVADİN
Emirdağ Adayazılı İbrahim Yüksel yaşamını yitirdi - bolvandinhaberal

Emirdağ Adayazılı İbrahim Yüksel yaşamını yitirdi

Emirdağ Adayazılı İbrahim Yüksel yaşamını yitirdi

Belçika’da ilk ülkücü gençlerinden olan Emirdağ İlçesi Adayazı Beldesi halkından 69 yaşında evli ve dört çocuk babası İbrahim Yüksel hakkın rahmetine kavuştu.

Uzun zamandan beri tedavi gören İbrahim Yüksel’ sonunda hastalığı yenemediği ve yenik düştüğü belirterek, evinde hayata gözlerini yumdu.

Başkent Brüksel’de Ülkücüler ile aşırı solcuların mücadelesinde ön saflarda yer alan Brüksel’de Ülkücü gençliğin yerleşmesine ve bir ocak açmasına vesile olanlardan biri olduğu kadar milli meseleleler son derece duyarlı olan İbrahim Yüksel’in oğlu Ersin Yüksel’de CDH(Merkez Hümanist Parti) listelerinden Brüksel merkezde belediye meclis ve Brüksel bölge milletvekilliği için aday olmuştu.

Brüksel Ulu Camii cemaatinden olan İbrahim Yüksel’in vefatı büyük üzüntü yaşatırken,cenazesinin memleketi Afyon İli, Emirdağ İlçesi Adayazı beldesinde toprağa verileceği öğrenildi.

Allah gani,gani rahmet eylesin, mekanı cennet olsun

Kaynak: Belhaber

https://yedi24ilan.com/uploads/yeni_logo_2.jpg
Etiketler

admin

Bolvandinhaberal.com Sitesinin Herhangi Bir Kurum Yada Kişilerle Bağlantısı Yoktur.Sitenin Tüm Hakları,Bu İşe Sosyal Sorumluluk Düşüncesiyle Başlayan ve Bu Şekilde Faaliyetlerine Devam Eden,Site Sahibi,Yazarı ve Yöneticisi ”Mustafa GÖBEŞ”e aittir. WATSAP HATTI = 0555 090 93 03