RADYO DİNLE BOLVADİN RADYO DİNLE BOLVADİN
EMİRDAĞ HİZMETE DOYMUYOR ! KOYUNCU’DAN MÜJDE ÜSTÜNE MÜJDE - bolvandinhaberal

EMİRDAĞ HİZMETE DOYMUYOR ! KOYUNCU’DAN MÜJDE ÜSTÜNE MÜJDE

EMİRDAĞ HİZMETE DOYMUYOR ! KOYUNCU’DAN MÜJDE ÜSTÜNE MÜJDE

Komşumuz Emirdağ İlçesi adeta yeniden imar ediliyor.

2019 Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinin ardından Belediye Başkanı seçilen Serkan KOYUNCU, çalışmalarıyla bölgede isminden sıkça söz ettiriyor.

Sosyal Medya hesabı üzerinden açıklama yapan KOYUNCU Belediye’nin başlanılacak olan çalışmaları hakkında bilgi verdi.

BOLVADİN CADDESİ ÜZERİNDE ÇOK UZUN YILLAR KULLANILACAK YOL ÇALIŞMAMIZ BAŞLADI

Açıklamasında başlanılan çalışmanın hayırlı olmasını dileyen KOYUNCU AK Parti Milletvekillerine İl Başkanına ve İl Genel Meclis Başkanına teşekkür etti.

Çalışmayı 4 Ana Başlıkta özetleyen KOYUNCU
“Şehrimizin önemli arterlerinden birisi olan Konya ( Bolvadin) Caddesi üzerinde çok uzun yıllar kullanılacak Yol çalışmamız başlamıştır. Şehrimize Hayırlı olsun.Çalışmamızda Emeği Geçen Milletvekillerimize,il Başkanımıza ve İl Genel Meclis Başkanımıza teşekkür ediyoruz. İlçemizin diğer yollarının yapılması için de bunun bir başlangıç olduğunu da bilmenizi isteriz.Bu Çalışmayı 4 Ana Başlıkta özetlemek gerekiyor” ifadelerine yer verdi.

HAZIRLIK ASFALTLAMA PEYZAJ IŞIKLANDIRMA

Açıklamalarına devam eden KOYUNCU çalışmanın planını şöyle ifade etti;

“1- HAZIRLIK. Yolun Altyapısı tamamen ekiplerimizce yapılmakta.Mevcut Asfalt ise Konya Karayolları Bölge Müdürlüğümüz tarafından makine ile kazılmakta. Ekiplerimiz Kaldırım ve Parkeleri sökerek yenilemeye hazırlayacak.

2- ASFALTLAMA… Belediyemiz ve İl Özel İdaresi birlikteliğinde Necati Şevik’in katkılarıyla Belediyemiz Bütçesinden Sıcak Asfalt atılması. Kaldırım Bordür Taşlarının yenilenerek yerlerine konulması.Bisiklet Yolu ve Engelliler Kaldırım Yolunun düzenlenmesi.

3-PEYZAJ… Yolun orta refüjü ve kaldırımları düzenlendikten sonra İklime, Bölgemize uygun Trafik kurallarını ve yaya yürümelerini aksatmayacak şekilde şehrimize yakışır bir peyzaj çalışması.

4- IŞIKLANDIRMA… Tüm işlemler bittikten sonra yakın zamanda Eskişehir Caddesi Girişine yapacağımız Emirdağ Giriş Tagının Konya istikametinden şehrimiz girişine de yapılması.”

https://yedi24ilan.com/uploads/yeni_logo_2.jpg
Etiketler

admin

Bolvandinhaberal.com Sitesinin Herhangi Bir Kurum Yada Kişilerle Bağlantısı Yoktur.Sitenin Tüm Hakları,Bu İşe Sosyal Sorumluluk Düşüncesiyle Başlayan ve Bu Şekilde Faaliyetlerine Devam Eden,Site Sahibi,Yazarı ve Yöneticisi ”Mustafa GÖBEŞ”e aittir. WATSAP HATTI = 0555 090 93 03