RADYO DİNLE BOLVADİN RADYO DİNLE BOLVADİN
EMİRDAĞ’A FABRİKA İNŞAATINA BAŞLANDI - bolvandinhaberal

EMİRDAĞ’A FABRİKA İNŞAATINA BAŞLANDI

EMİRDAĞ’A FABRİKA İNŞAATINA BAŞLANDI

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan KOYUNCU Emirdağ’daki İşsizlik sorununa ilk neşteri vurdu


Göreve geldiği günden beri çalışmalarıyla takdir toplayan KOYUNCU, Necm Kimya Akaryakıt Ürn. Medikal Malz. San. ve Tic. Ltd. Şti. firmasına yapı ruhsatını vererek fabrika inşaatına başlanmasına müsaade etti. Firma bugün itibariyle inşaata başladı. Ayrıca aylık 300 bin litre dezenfektan üreteceği kaydedildi.

7.500.000 TL’li YATIRIM

Fabrika 25.000 m2 alana kurulacak ve tarımsal ürünlerden etanol üretecek. Üretimden elde edilen madde özellikle sağlık sektöründe ve hastanelerde kullanılan dezenfektan ve antiseptik ürünlere çevrilecek. 7.500.000 TL’lik Yatırımın olduğu ifade edilen fabrika da ise 51 kişi çalışacak.

ARTARAK DEVAM EDECEK

Emirdağ Belediye Başkanı ve Emirdağ OSB Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Koyuncu sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada;”Ağustos 2019’da sözleşmesini imzaladığımız Emirdağ Organize Sanayi Bölgemizde kurulacak olan Necm Kimya fabrika inşaatına başladı.Ayda 300 bin litre Dezenfektan üretmeyi planlayan firma 7.5 Milyon TL’lik yatırım ile 50 hemşerimize istihdam sağlayacak ve inşaatın birimiyle 2021 yılında Emirdağ’dan ülkemize önemli bir yatırım kazandırılmış olacak. Emirdağ OSB olarak yatırımcıların her zaman yanındayız.” İfadelerine yer verdi.

https://yedi24ilan.com/uploads/yeni_logo_2.jpg
Etiketler

admin

Bolvandinhaberal.com Sitesinin Herhangi Bir Kurum Yada Kişilerle Bağlantısı Yoktur.Sitenin Tüm Hakları,Bu İşe Sosyal Sorumluluk Düşüncesiyle Başlayan ve Bu Şekilde Faaliyetlerine Devam Eden,Site Sahibi,Yazarı ve Yöneticisi ”Mustafa GÖBEŞ”e aittir. WATSAP HATTI = 0555 090 93 03