RADYO DİNLE BOLVADİN RADYO DİNLE BOLVADİN
Emirdağ’da Polis Baskını - bolvandinhaberal

Emirdağ’da Polis Baskını

Emirdağ’da Polis Baskını

Emirdağ ilçesinde bir eve baskın yapan Polis ekipleri 13 kişiyi kumar oynarken yakaladı.

Polisler evin içerisine girdiğinde içeride 13 erkek şahsın olduğunu ve masa düzeneklerinin kurulmuş olduğu, kapının arka kısmında yaklaşık çokça boş alkol şişesi olduğu gördüler. Ayrıca evde yapılan aramada plastik çöp kovasının en alt kısmında gizlenmiş bir şekilde bir tam okey taşı takımı, 24 adet tam iskambil oyun kâğıdı destesi, bir adet av tüfeği ve ona ait olduğu değerlendirilen 9 adet dolu av fişeği buldular.

Ev sahiplerinden olan C.A. ve A.H. isimli şahıslar hakkında “Kumar Oynanması İçin Yer ve İmkân sağlama ” suçundan şüpheli olarak ifadeleri alınarak serbest bırakıldılar.

Ayrıca evde bulunan on üç kişiye 1593 sayılı Umumi Hıfzısıhha Kanunu 282. Maddesine aykırı davranıştan dolayı her birine ayrı ayrı 3150 TL idari para cezası, sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş 1 şahsa ayrıca 5326 sayılı Kabahatler Kanunu 32.madde uyarınca 392 TL idari para cezası olmak üzere toplamda 41.342 TL idari para cezası kesildi.

KAYNAK = https://www.haberkurye.com/

https://yedi24ilan.com/uploads/yeni_logo_2.jpg
Etiketler

admin

Bolvandinhaberal.com Sitesinin Herhangi Bir Kurum Yada Kişilerle Bağlantısı Yoktur.Sitenin Tüm Hakları,Bu İşe Sosyal Sorumluluk Düşüncesiyle Başlayan ve Bu Şekilde Faaliyetlerine Devam Eden,Site Sahibi,Yazarı ve Yöneticisi ”Mustafa GÖBEŞ”e aittir. WATSAP HATTI = 0555 090 93 03