RADYO DİNLE BOLVADİN RADYO DİNLE BOLVADİN
GAZİ KÖŞKÜ TESİSLERİ, YENİ DÖNEME KAPILARINI AÇTI - bolvandinhaberal

GAZİ KÖŞKÜ TESİSLERİ, YENİ DÖNEME KAPILARINI AÇTI

Diyarbakır’ın gözde mekânlarından biri olan Tarihi Gazi Köşkü Tesisleri, bulaşıcı pandemi sonrası, yeni döneme kapılarını açtı.

Dünyayı etkisi altına alan, yüz binlerce insanın hayatını kaybettiği bulaşıcı pandemi (KOVİD 19) dolayısıyla, hizmete ara veren Gazi Köşkü Tesisleri, 1 Haziran tarihi itibarıyla, kapılarını yeniden misafirlerine açtı.


Köşk Sofrası, Kır Kahvesi, Şark Evi, Piknik Alanları ve Çardaklı Bahçesiyle, Diyarbakır’ın en gözde ve tercih edilen mekânlarından biri olan Tarihi Gazi Köşkü Tesisleri, sektörün deneyimli personeliyle, yeniden hizmet vermeye başladı.
Açıklamalarda bulunan Gazi Köşkü Tesisleri Sorumlu Müdürü Ramazan Bilen, şunları söyledi:‘Alkolsüz ve ailece gönül rahatlığı içinde gelinebilecek tesislerimize, doğa ile iç içe, trafik sorunu olmadan, şehrin gürültüsünden uzak, son derece rahat ve huzurlu bir ortamda ailesi ve misafirleriyle baş başa kahvaltı keyfi yapmak, öğlen veya akşam yemeklerini yemek isteyen tüm vatandaşlarımızı, bekliyoruz.Tarihin canlı tanığı Gazi Köşkü Tesislerimizde, çocuklarınız oyun parklarında ve evcil hayvanlarla oynayıp eğlenirken, sizler de tertemiz havası ve yemyeşil ortamda, adeta evinizdeymiş gibi huzur içinde dinlenebilir, hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 Tüm olumsuzluklara rağmen dimdik ayakta kalan tarihi mekân Gazi Köşkü Tesisleri’nde, senelerin tecrübesine sahip ustalarımızın hazırladığı menümüzü, güler yüzlü personelimizle misafirlerimize sunuyoruz’.YENİ DÖNEMDE, TÜM KURALALLARA HARFİYEN UYMAKTAYIZ

Gazi Köşkü Tesisleri Sorumlu Müdürü Ramazan Bilen, şöyle devam etti:
‘Tamamıyla, eski Diyarbakır evlerine göre restore edilmiş olan mekanımızda, gaz ocağından, fanusa, keçe yolluklardan eski halılara, kilimlerden yer minderlerine kadar tasarladığımız Şark Köşemizle, misafirlerimize nostaljik duygular yaşatıyoruz.Geleneksel Diyarbakır misafirperverliğinin en veciz örneklerini sunduğumuz Tesislerimizde, bulaşıcı pandemi ile mücadele konusunda, Sağlık Bakanlığımızın almış olduğu bütün kararlara riayet ediyoruz.1 Haziran tarihi itibariyle, yeni dönemde, bulaşıcı pandemiye karşı tüm Sağlık tedbirlerini alarak, çalışmalarımıza bu şekilde devam etmekteyiz. İşletmemizde, sosyal mesafe, temizlik ve hijyen kurallarına azami ölçüde riayet ediyoruz.

Sağlık Bakanlığı’nın açıkladığı ve her kademede uyulacak kuralların yanı sıra, masa ve oturma düzenine dair tüm düzenlemeler için gerekli hazırlıkları tamamladık. Bu kapsamda, hem kendi çalışanlarımız ve hem de ailemizin parçası olarak gördüğümüz müşterilerimizin can sağlığı açısından, Bakanlığımızca belirtilen gerekli tüm ilkeleri uygulamaktayız.
Misafirlerimize, tesislerimize girişte temassız ateş ölçümü uyguluyoruz. 38 dereceden yüksek ateşi olan misafirlerimiz İşletmemize alınmayarak, sağlık kuruluşuna başvurması sağlanacak. İşletme olarak, maskesiz olanlara biz kendisine maske temin ediyoruz.


Servis yapılan masalar arası mesafe, 1,5 metre olacak şekilde düzenlendi. Her masada el antiseptiği veya kolonya var. Mümkün olduğunca, temassız ödeme alıyoruz, temaslı post cihazı kullanılması halinde, her kullanımdan sonra cihazın silinerek temizlik ve dezenfeksiyonunu yaptığımız gibi, İşletmemizde çalışan arkadaşlarımızın da düzenli sağlık kontrolü yapılmakta.
Ayrıca, personellerimize COVID-19 konusunda ve hijyen ile ilgili yapılması gereken bütün Eğitim ve bilgilendirme çalışmalarını da yaptık. Çalışanlarımız işletmeye girişlerinde temassız ateş ölçümü yapılmakta. İşletmemize gelen herkese, aynı kurallar uygulanmakta.


Sağlık Bakanlığı tarafından onay verildikten sonra, kına, düğün, nişan, sünnet, mezuniyet balosu gibi özel günlerin yanı sıra, muhtelif meslek gruplarının yıl dönümü kutlamaları ve tanıtım gibi özel günlerinde de, hizmet sunmaya başlayacağız.


Tadına doyumsuz ürünlerimizle tanışmak, hem Sağlıklı ve hem de Lezzetli çeşitlerimizden tatmak ve doğa ile iç içe huzurlu bir ortam isteyen bütün misafirlerimizi, Tesisimizde ağırlamaktan onur duyarız’.

ÖZEL HABER: YILMAZ ACU

https://yedi24ilan.com/uploads/yeni_logo_2.jpg
Etiketler

admin

Bolvandinhaberal.com Sitesinin Herhangi Bir Kurum Yada Kişilerle Bağlantısı Yoktur.Sitenin Tüm Hakları,Bu İşe Sosyal Sorumluluk Düşüncesiyle Başlayan ve Bu Şekilde Faaliyetlerine Devam Eden,Site Sahibi,Yazarı ve Yöneticisi ”Mustafa GÖBEŞ”e aittir. WATSAP HATTI = 0555 090 93 03