RADYO DİNLE BOLVADİN RADYO DİNLE BOLVADİN
HAYIRLI OLSUN HEMŞEHRİMİZ PROFESÖR OLDU - bolvandinhaberal

HAYIRLI OLSUN HEMŞEHRİMİZ PROFESÖR OLDU

HAYIRLI OLSUN HEMŞEHRİMİZ PROFESÖR OLDU

Hemşehrimiz Nadir ÜNAL ve Merhum Fikri ÜNAL’ın yeğeni Canan Atalan ÖZLEN, Marmara Üniversitesi Kardiyoloji Anestezi kürsüsünde Profesörlüğe yükseldi.

Kendisine ve ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

NAZAN ATALAN ÖZLEN KİMDİR?

Doç. Dr Nazan Atalan Özlen 1967 yılında Ankara’da doğdu. Eğitimine izmir de devam etti ve Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1990 yılında mezun oldu. Mecburi hizmetini Konya Hadim Merkez Sağlık ocağı ve Konya Doğumevinde yaptı. 1993 ve 1998 yılları arasında İstanbul Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon kliniğinde tamamladı. 200-2003 yıllarında Maltepe Üniversitesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon ABD’da Yard Doç Dr, 2003-2007 yılları arasında Marmara Ün Tıp Fak vakfı Academic Hospital da ve 2007-2013 yılları arasında Medicana Bahçelievler ve Acıbadem Bahçelievler Aile Hastanelerinde anestezi uzmanı ve yoğun bakım sorumlusu olarak görev yaptı. 2011-2015 yıllaın arasında İstanbul üniversitesi DETAM Moleküler Biyoloji doktorasını yaptı. 2013 yılında Anesteziyoloji ve Rean Doçenti ünvanını aldı. 2013 -2015 yılları arasında İstanbul Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon kliniğinde başasistan olarak görev yaptı. 2015 yılından itibaren Marmara Üniversitesi sağlık Hizmetleri MYO Anestezi proğramı koordinatörü ve Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi ABD’da Perfüzyon Teknikleri Yükseklisans proğram koordinatörü olarak görev yapmaktadır. Evli ve bir kız annesidir.

https://yedi24ilan.com/uploads/yeni_logo_2.jpg
Etiketler

admin

Bolvandinhaberal.com Sitesinin Herhangi Bir Kurum Yada Kişilerle Bağlantısı Yoktur.Sitenin Tüm Hakları,Bu İşe Sosyal Sorumluluk Düşüncesiyle Başlayan ve Bu Şekilde Faaliyetlerine Devam Eden,Site Sahibi,Yazarı ve Yöneticisi ”Mustafa GÖBEŞ”e aittir. WATSAP HATTI = 0555 090 93 03