RADYO DİNLE BOLVADİN RADYO DİNLE BOLVADİN
İŞ ADAMI ABAY’IN ANNESİ,DUALARLA TOPRAĞA VERİLDİ - bolvandinhaberal

İŞ ADAMI ABAY’IN ANNESİ,DUALARLA TOPRAĞA VERİLDİ

İŞ ADAMI ABAY’IN ANNESİ,DUALARLA TOPRAĞA VERİLDİ

D.BAKIR- Diyarbakır’ın tanınmış simalarından İş Adamı Remzi Abay’ın annesi Saliha Abay, bugün, dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

Bağlar Yeni Köy Mezarlığı Camisi’nde kılınan Öğlen Namazını müteakiben, merhume Saliha Abay, Çiftehavuzlar aile mezarlığında toprağa verildi.

 Cenaze işlemleri, sosyal mesafe, maske ve temas kuralına riayet edilirken, Abay ailesinin akrabaları, yakınları, muhtelif siyasi partilere mensup yöneticiler ve sivil toplum kuruluşlarının mensupları, iş dünyasına mensup iş adamları ile kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.

Okunan duaların ardından, gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlanan Saliha Abay’a, Cenab-ı Allah’tan rahmet ve merhamet, bütün akrabaları ve yakınlarına sabırlar niyaz ediyoruz.

Annemin Vefatı Nedeniyle Bizleri Yalnız Bırakmayan, Cenazemize İştirak Ederek Acımızı Paylaşan, Telefonla Arayan, Mesaj Gönderen, Sosyal Paylaşım Siteleri Üzerinden Taziyelerini İleten, Acımıza Ortak Olan Tüm Dostlarımıza Göstermiş Oldukları Yakın İlgiden Dolayı Şahsım Ve Ailemiz Adına Sonsuz Teşekkür Eder, Saygılar Sunarız.

HABER: YILMAZ ACU

https://yedi24ilan.com/uploads/yeni_logo_2.jpg
Etiketler

admin

Bolvandinhaberal.com Sitesinin Herhangi Bir Kurum Yada Kişilerle Bağlantısı Yoktur.Sitenin Tüm Hakları,Bu İşe Sosyal Sorumluluk Düşüncesiyle Başlayan ve Bu Şekilde Faaliyetlerine Devam Eden,Site Sahibi,Yazarı ve Yöneticisi ”Mustafa GÖBEŞ”e aittir. WATSAP HATTI = 0555 090 93 03