RADYO DİNLE BOLVADİN RADYO DİNLE BOLVADİN
Kadir UYSAL ’dan Dünya Çiftçiler Günü mesajı - bolvandinhaberal

Kadir UYSAL ’dan Dünya Çiftçiler Günü mesajı

Kadir UYSAL ’dan Dünya Çiftçiler Günü mesajı

Hasattan ürünlerin reyona geliş aşamasına kadar her konuda eğitim desteği vererek ürünlerde verim kaybının da önüne geçiyoruz” diye konuştu.

“Geçtiğimiz yıllarda“Yerli Tohum – Taze Mahsul” projesi ile kooperatiflerin çatısı altındaki çiftçilere sözleşmeli çalışma modeli ile verdiğimiz desteği, bu yıl Tarım ve Orman Bakanlığı, TİGEM ve TAGEM ile iş birliği gerçekleştirerek artırdık.

Alım garantisi ile çalıştığımız sözleşmeli çiftçileretohumdan ekime, hasattan ürünlerin reyona geliş aşamasına kadar her konuda eğitim desteği vererek ürünlerde verim kaybının da önüne geçiyoruz.

Verimliliği, TİGEM ve TAGEM’le birlikte çalışarak tohumdan filizlenmeye, ilk ekimden hasada ve sonrasında da depolarımızda devam eden sıkı denetimlerle sağlıyoruz. 

Biz Ülkemizin Geleceğini Düşünerek Çiftçilerimizin

Yüzü Gülsün Artık Dedik

ÜLKEM PARTİSİ

AFY0NKARAHİSAR İL BAŞKANI

KADİR UYSAL

https://yedi24ilan.com/uploads/yeni_logo_2.jpg
Etiketler

admin

Bolvandinhaberal.com Sitesinin Herhangi Bir Kurum Yada Kişilerle Bağlantısı Yoktur.Sitenin Tüm Hakları,Bu İşe Sosyal Sorumluluk Düşüncesiyle Başlayan ve Bu Şekilde Faaliyetlerine Devam Eden,Site Sahibi,Yazarı ve Yöneticisi ”Mustafa GÖBEŞ”e aittir. WATSAP HATTI = 0555 090 93 03