RADYO DİNLE BOLVADİN RADYO DİNLE BOLVADİN
KADİR UYSAL ’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI - bolvandinhaberal

KADİR UYSAL ’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

KADİR UYSAL ’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Bayramlar, birlik ve beraberliğimizin simgesi; kardeşlik ve dayanışma ruhunun pekiştiği günlerdir. Bu yıl yeni tip koronavirüs salgını dolayısıyla daha hassas olan büyüklerimiz daha çok ilgi bekliyor; küçüklerimiz daha çok sevgi istiyor.

Bu bayramı sosyal mesafeyi koruyarak, ama sevgimizi daha çok göstererek kutlayalım. Bu düşüncelerle Ramazan Bayramınız’ı gönülden tebrik ediyor; bayramın size, ailenize, hemşehrilerimize, milletimize, İslam Alemi’ne ve dünyaya sağlık, huzur, bereket ve mutluluk getirmesini diliyorum.

“Ülkemizi ve dünyayı sarsan salgın dolayısıyla yaşadığımız zor günleri hep birlikte atlattığımız, sosyal mesafe engelini aştığımız ve tekrar kucaklaştığımız bayramları yaşamak en büyük temennimizdir. Sevincin, mutluluğun ve paylaşmanın en üst seviyede yaşandığı nice bayramlara ulaşmak temennisiyle bütün halkımızın, milletimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını kutluyor, bu bayramın bütün insanlığa barış ve huzur getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.” dedi.

ÜLKEM PARTİSİ

AFYONKARAHİSAR

İL BAŞKANI

KADİR UYSAL

https://yedi24ilan.com/uploads/yeni_logo_2.jpg
Etiketler

admin

Bolvandinhaberal.com Sitesinin Herhangi Bir Kurum Yada Kişilerle Bağlantısı Yoktur.Sitenin Tüm Hakları,Bu İşe Sosyal Sorumluluk Düşüncesiyle Başlayan ve Bu Şekilde Faaliyetlerine Devam Eden,Site Sahibi,Yazarı ve Yöneticisi ”Mustafa GÖBEŞ”e aittir. WATSAP HATTI = 0555 090 93 03