RADYO DİNLE BOLVADİN RADYO DİNLE BOLVADİN
KADİR UYSAL ÜLKEM PARTİSİ ŞANLI URFA İL BAŞKANINA ZİYARET ETTİ - bolvandinhaberal

KADİR UYSAL ÜLKEM PARTİSİ ŞANLI URFA İL BAŞKANINA ZİYARET ETTİ

KADİR UYSAL ÜLKEM PARTİSİ ŞANLI URFA İL BAŞKANINA ZİYARET ETTİ

Uysal, ‘Sağlanan istikrar ortamında, Şanlıurfa ‘da ve ülkemizde güzel gelişmeler yaşanıyor’ dedi.

Birlik ve beraberlik içerisinde, kavga etmeden hoşgörü çerçevesinde ülkemiz ve ilimiz için güzellikler yapmaya çalışacağız. Bu ülke bizim el ele vererek karşılıklı dayanışma içinde çalışmalarımızı yürütmek istiyoruz. Siyaset bir iddiadır. İddia olmadan başarı elde edilemez. İlimiz ve ülkemizin menfaatleri doğrultusunda iyi ve güzel işler yapacağımıza inanıyorum.”

Ülkem Partsi teşkilatı kısa bir süreye rağmen ülke çapında teşkilatlanmasını tamamlayarak seçime hazır duruma gelmiştir.

Sizin de dediğiniz gibi siyaset iddia işidir. İddiamız olmazsa, çaba göstermezsek bir yere gelemeyiz. Bu makamlar hizmet etme aracıdır. Bizler de çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürüyoruz” dedi.

Bu ziyarette aynı zamanda Şanlıurfa için yapılacak her çalışmaya destek vermeye hazır olduğumuzu da Sayın Halit Toprak’a ilettik. Siyaset farklı bir mecra ama hepimizin ortak amacı Şanlı urfa ve Ülkemize hizmettir. Bu yolda da her türlü desteği vermeye hazırız.

Milletimiz kimin derdini vatandaş, kimin derdinin yandaş olduğunu çok iyi görüyor. Bu da bizim gücümüze güç katıyor. 

Bu çerçevede inşallah ülkemizin daha güzel günlere gitmesi için el birliği ile her zaman liderimizin dediği gibi elimizden geleni, çalışmalarımızı yapacağız. 

https://yedi24ilan.com/uploads/yeni_logo_2.jpg
Etiketler

admin

Bolvandinhaberal.com Sitesinin Herhangi Bir Kurum Yada Kişilerle Bağlantısı Yoktur.Sitenin Tüm Hakları,Bu İşe Sosyal Sorumluluk Düşüncesiyle Başlayan ve Bu Şekilde Faaliyetlerine Devam Eden,Site Sahibi,Yazarı ve Yöneticisi ”Mustafa GÖBEŞ”e aittir. WATSAP HATTI = 0555 090 93 03