RADYO DİNLE BOLVADİN RADYO DİNLE BOLVADİN
“Kayseri’nin Yeni Ekranı Hunat Tv” Lisanslı Yayın hayatına başladı.. - bolvandinhaberal

“Kayseri’nin Yeni Ekranı Hunat Tv” Lisanslı Yayın hayatına başladı..

“Kayseri’nin Yeni Ekranı Hunat Tv” Lisanslı Yayın hayatına başladı..

1 Temmuz 2019’da yayın hayatına başlayan ve Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK)’ ün internetten yayın yapan televizyonlara lisans alma zorunluluğu getirmesinin ardından başvurularını tamamlayan Hunat TV lisansını aldı.

Hunat TV Genel Yayın Yönetmeni Kürşat Açıkgöz, izleyicilere ve bugüne dek yanlarında olan herkese teşekkür etti.

Kayseri’nin Yeni Ekranı sloganıyla 1 Temmuz 2019’da yayına başlayan Hunat TV, RTÜK’ün lisans alma zorunluluğu getirmesinin ardından başvurularını tamamlamıştı. Bugün itibariyle Hunat TV lisansını aldı. Süreci başından beri büyük bir titizlikle takip ettiklerini söyleyen Hunat TV Genel Yayın Yönetmeni Kürşat Açıkgöz, izleyicilere ve yanlarında olan herkese teşekkür etti. Açıkgöz: “Kayseri’nin Yeni Ekranı Hunat Tv’nin yayın lisansı an itibari ile onaylanmıştır. Bize Bayramı önce yaşatan Rabbime hamdolsun… Yıllardır bu mesleği yapmamıza rağmen enteresan bir şekilde bizleri “Gazeteci” olarak tanımayan ve yaptığımız işi ‘Lisansınız yok’ diyerek hor gören, küçük gören, yok sayan zevata fırsat verdirmeyen Rabbime hamdolsun… Bir Anadolu Çocuğunun hayalini gerçekleştiren Rabbim inşallah bizleri ‘Hayra Anahtar Şerre kilit eyler…’ Bizleri yalnız bırakmayan tüm izleyicilerimize ve dostlarımıza teşekkür ederim… Arkasız Yiğitlerin Arkası Allah’tır…” dedi.

https://yedi24ilan.com/uploads/yeni_logo_2.jpg
Etiketler

admin

Bolvandinhaberal.com Sitesinin Herhangi Bir Kurum Yada Kişilerle Bağlantısı Yoktur.Sitenin Tüm Hakları,Bu İşe Sosyal Sorumluluk Düşüncesiyle Başlayan ve Bu Şekilde Faaliyetlerine Devam Eden,Site Sahibi,Yazarı ve Yöneticisi ”Mustafa GÖBEŞ”e aittir. WATSAP HATTI = 0555 090 93 03