RADYO DİNLE BOLVADİN RADYO DİNLE BOLVADİN
KÖKSAL FARK YARATIYOR - bolvandinhaberal

KÖKSAL FARK YARATIYOR

KÖKSAL FARK YARATIYOR
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal Koronavirüs Salgını nedeniyle zor durumda olan ihtiyaç sahiplerini unutmadı.

Seçildiği günden bu yana Afyonkarahisar’dan kopmayan ve hedeflediği her şeyi bir bir gerçekleştiren Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Burcu Köksal Koronavirüs salgını nedeniyle zor durumda olan ihtiyaç sahiplerine bir bir ulaşarak gecesini gündüzüne katmaya devam ediyor. 
Başarılı grafiği, yerinde muhalefeti ve Afyonkarahisar’da iktidar partisinin il teşkilatının bir türlü yapamadığı yerel basına adaletli yaklaşımı nedeniyle tüm Afyonkarahisar’ın sempatisini kazanan Milletvekili Burcu Köksal öncülüğünde dağıttığı yardımlarla ilgili çok ince bir satır arası dikkatimizi çekti.
Dağıttığı yardımların ürünlerini zincir markalar yerine ilimize katkı sunmak adına yerel esnaftan tedarik ettiği ortaya çıkan Köksal’ı bu ince ve zarif davranışından dolayı kutluyoruz.Kimseyi AyrıştırmıyorAk Parti İl Teşkilatının ve vekillerinin aksine yerelde hiç bir basın mensubunu ötekileştirmeyen ve eşit mesafede davranan Köksal, Afyonkarahisar da bu yüzden çok seviliyor.
Kaynak: (GHA) – GÜNDEM HABER AJANSI
https://yedi24ilan.com/uploads/yeni_logo_2.jpg
Etiketler

admin

Bolvandinhaberal.com Sitesinin Herhangi Bir Kurum Yada Kişilerle Bağlantısı Yoktur.Sitenin Tüm Hakları,Bu İşe Sosyal Sorumluluk Düşüncesiyle Başlayan ve Bu Şekilde Faaliyetlerine Devam Eden,Site Sahibi,Yazarı ve Yöneticisi ”Mustafa GÖBEŞ”e aittir. WATSAP HATTI = 0555 090 93 03