RADYO DİNLE BOLVADİN RADYO DİNLE BOLVADİN
Sağlıklı Kentler Birliğinden Sandıklı Belediyesi’ne Destek - bolvandinhaberal

Sağlıklı Kentler Birliğinden Sandıklı Belediyesi’ne Destek

Sağlıklı Kentler Birliğinden Sandıklı Belediyesi’ne Destek
Sağlıklı Kentler Birliğinden Sandıklı Belediyesi’ne Destek

Covid-19 ile mücadele kapsamında üyesi bulunduğumuz “Sağlıklı Kentler Birliği” bütün birlik üye belediyelerine; eldiven, maske, yer, yüzey, el dezenfektanı, tulum, püskürtme cihazı gönderimi yaparak süreçte desteklerini gösterdiler.

Toplamda;  20.000 adet koruyucu eldiven, 10.000 adet koruyucu maske, 1140 litre yer ve yüzey dezenfektanı, 100 litre el dezenfektanı, 100 adet koruyucu tulum ve 19 adet mekanik dezenfektan püskürtme cihazı Sağlıklı Kentler Birliği üye belediyelerine gönderildi.

Sandıklı Belediyesi’ne bağlı birimler ile halka açık alanların dezenfekte işlemlerinde kullanılacak ürünler için Sağlıklı Kentler Birliği ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a teşekkür eden Başkan Mustafa Çöl; “Sağlıklı Kentler Birliği Başkanı Alinur Aktaş’a ve onun nezdinden bütün birlik yönetimine bu duyarlı hareketlerinden dolayı ne kadar teşekkür etsek azdır.

Sağlıklı Kentler Birliği üye belediyesi olarak bizlerde ilçemizdeki temizliğin yapılmasında 7/24 mesai harcayarak olası bütün tedbirleri almış durumdayız. İnşallah hep birlikte bu virüsü yenerek tekrar eski günlerimize döneceğiz. Ben bu duygu ve düşüncelerle bütün vatandaşlarımıza sağlıklı günler diliyorum.” Dedi.

KAYNAK = https://www.afyontime.com/

https://yedi24ilan.com/uploads/yeni_logo_2.jpg
Etiketler

admin

Bolvandinhaberal.com Sitesinin Herhangi Bir Kurum Yada Kişilerle Bağlantısı Yoktur.Sitenin Tüm Hakları,Bu İşe Sosyal Sorumluluk Düşüncesiyle Başlayan ve Bu Şekilde Faaliyetlerine Devam Eden,Site Sahibi,Yazarı ve Yöneticisi ”Mustafa GÖBEŞ”e aittir. WATSAP HATTI = 0555 090 93 03