RADYO DİNLE BOLVADİN RADYO DİNLE BOLVADİN
ŞEHİR HAMAMIMIZ AÇILIYOR - bolvandinhaberal

ŞEHİR HAMAMIMIZ AÇILIYOR

Normalleşme sürecinde kapanan iş yerlerinin teker teker açılması ile yavaş yavaş normal hayata geçiş yapıldığı şu günlerde gerekli dezenfekte ve temizlik çalışmaları yapılan Şehir Hamamımız bugün (04.06.2020) kapılarını vatandaşlarımız için açıyor.

Sabah 07:00, Akşam 22:00 saatleri arasında faaliyet gösterecek olan Şehir Hamamımız da vatandaşlarımızın dikkat etmesi gereke bir takım kurallar olacak. Bu kurallar çerçevesinde aynı anda 30 kişi’nin girebileceği Şehir Hamamında, maskesiz girilemeyecek olup vatandaşlarımız kendi kişisel bakım malzemelerini kendileri getirmeleri gerekecektir.

Sosyal mesafe kuralları gereği Şehir Hamamında satış yapılmayacağı için, kişisel bakım malzemelerinizi (terlik, havlu, şampuan vb) yanınızda getirmenizi rica ederiz.

https://yedi24ilan.com/uploads/yeni_logo_2.jpg
Etiketler

admin

Bolvandinhaberal.com Sitesinin Herhangi Bir Kurum Yada Kişilerle Bağlantısı Yoktur.Sitenin Tüm Hakları,Bu İşe Sosyal Sorumluluk Düşüncesiyle Başlayan ve Bu Şekilde Faaliyetlerine Devam Eden,Site Sahibi,Yazarı ve Yöneticisi ”Mustafa GÖBEŞ”e aittir. WATSAP HATTI = 0555 090 93 03