RADYO DİNLE BOLVADİN RADYO DİNLE BOLVADİN
Sınırsız ilan ver ücretsiz üye ol ücretsiz ilan ver ücretsiz magaza aç - bolvandinhaberal

Sınırsız ilan ver ücretsiz üye ol ücretsiz ilan ver ücretsiz magaza aç

Sınırsız ilan ver ücretsiz üye ol ücretsiz ilan ver ücretsiz magaza aç

Sınırsız ilan ver ücretsiz üye ol ücretsiz ilan vhttps://www.yedi24ilan.com/er ücretsiz mağaza aç

Yedi24ilan.com Online satış’ın yeni adresi

Sınırsız ilan ver ücretsiz üye ol ücretsiz ilan ver
ücretsiz mağaza aç

👉 ücretsiz üyelik
👉 sınırsız ilan hakkı
👉 Ücretsiz mağaza aç
👉Bireysel
👉Kurumsal
👉 Üye olun

Gün ticaret yapmanın zamanı kendi işinin patronu olma zamanı, Nasıl olacak diyenler artık işinizi sanal ortama taşıma zamanı. Koronavirüs nedeni ile online alışveriş ülkemizde hızla yükselişe geçti. yedi24ilan.com işte size internet üzerinden ürünmlerinizi satışını yaparak kazanıcınızı artırmak için aracı bir online alışveriş sitesi olarak hizmet vermeye başladı.

Koronavirüs sonrası kapanan ve kepenk indirmek zorunda kalan esnafın artık tek alternatifi online satış yapmak oldu. İnsanlar artık sokağa çıkmaktansa mağaza mağaza gezmektense internetten alışveriş yapmayı hem kolay hemde basit buluyor.

Türkiyr E-Ticaret siteleri 2020’nin ilk çeyreğinde online satış ülkemizde daha şimdiden 5 milyar dolar seviyesini zorlamaya başladı. İşte online satış yapmak ürünlerinizi satışını yapmak internet sitelerinde satış yapın.

YEDİ24İLAN ONLİNE SATIŞ MAĞAZASI AÇ.

Ürün satışı yapmak için yedi24ilan.com sitesine üyelik oluşturmanız gerekli. Üyelik oluşturunca bütün bilgileriniz eksiksiz doğru olmalı tc kimlik no, e-mail adresi, banka hesap no, vergi numarası bu bilgiler üye olan kişiye ait olması çok önemli. Neden önemli derseniz satış yapıldığı zaman satış sonrası ödeme almada sorun yaşamamak için üyelik ve bilgiler tek kişiye ait olmalı.

YEDİ24İLAN SATIŞ SONRASI ÖDEME NASIL YAPAR.

Ürünü satın alan kişi ürün daha siz kargoya vermeden ödemesini yapar. Ama bu para sizin hesabınıza yani satıcının hesabına geçmez, Yapılan ödeme iyizico ve yedi24ilan ortak hesabında bloke olur. Sizi siparişi alıcıya gönderir ve alıcı ürünü eksiksiz teslim alır ve ödemeyi onaylayınca bloke kalkar haftanın ilk çarşamba günü ödeme satıcının hesabına aktarılır. Diyelim ürün teslim edildi ama alıcı onay vermedi ürün tesliminden 3 gün gün içinde onay vermese’de para 3. günün sonunda bloke kalkar otomotik olarak yine ilk denk gelen çarşamba günü para satıcının hesabına aktarılır.

VERGİ MÜKELEFİ OLMADAN ONLİNE SATIŞ YAPMAK.

Bu konu sıkça sorulan bir soru olarak karşımıza çıkıyor. Evet yedi24ilan.com size mağaza açmadan tek ürün satışı yapmanıza olanak sağlıyor. Yani sizde get sistemi ile ünternet üzerinden satış yapa biliyorsunuz.

KİMLER İNTERNET SİTEMİZDEN SATIŞ YAPABİLİR.

Yedi24ilan, Giyim, Elektronik, Yedek Parça, Kadın İç giyim, Parfüm, Bilgisyar, Telefon, Kamera, Navigasyon, Temizlik Ürünleri, Bahçe Bahçıvan ürünleri, İş makinası, Saat, Kozmetik, Spor, Medikal ürünler, Ofis Kirtasiye ve bir çok farklı ürün satışı yapmanıza olanak sağlıyoruz.

Yedi24ilan satış komisyon oranı nedir?

Her yapılan satıştan 100/8 komisyon ile çalışıyoruz ürün ne olduğu önemli değil. Bazı siteler ürün kategorisine göre komisyon oranları belirlerken biz ne satarsan sat 100/8 komisyon alıyoruz.

YEDİ24İLAN MAĞAZA AÇMAK ÜCRETLİMİ?

Yedi24ilan online satış yapmak isteyenler için 1 yıl süreli ve 350 farklı ilan vermek imkanı ile hiç bir ücret talep etmiyor. Sadece ürün satışı yapılır ise komisyon oranı dışında hiçbir ek ücret ilan ücreti mağaza parası talep etmiyor. Online satış yapmak için ilan ver

https://yedi24ilan.com/uploads/yeni_logo_2.jpg
Etiketler

admin

Bolvandinhaberal.com Sitesinin Herhangi Bir Kurum Yada Kişilerle Bağlantısı Yoktur.Sitenin Tüm Hakları,Bu İşe Sosyal Sorumluluk Düşüncesiyle Başlayan ve Bu Şekilde Faaliyetlerine Devam Eden,Site Sahibi,Yazarı ve Yöneticisi ”Mustafa GÖBEŞ”e aittir. WATSAP HATTI = 0555 090 93 03