RADYO DİNLE BOLVADİN RADYO DİNLE BOLVADİN
UYSAL 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN. - bolvandinhaberal

UYSAL 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN.

UYSAL 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN.

Şanlı Türk Tarihi birçok başarılarla süslüdür Tarihimizde yaşanmış olan bu başarılar hiçbir zaman unutulmaması için bu başarıları elde eden insanlarımızın hatırlanması bizler için milli görev ve ödev olmalıdır. Çünkü toplumları ayakta tutar milli ve manevi değerleridir.
Bu milli bayramlardan birisi de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’dır.

19 Mayıs tarihi Türkiye Cumhuriyeti için çok şey ifade etmektedir. 19 Mayıs 1919 tarihi, bir toplumu esaret altında almaya çalışanlara karşı azim ve kararlılıkla verilen milli mücadelenin başlangıcı, aynı ruh ve özle yeni bir devlete doğru giden adımların ilkidir.

Atatürk’ün bu günü gençlere armağan etmesi, gençlere güvendiğinin bir göstergesidir.Her nesil tarihiyle gelecek arasında bir köprü oluşturmak vazifesiyle, hem geçmişe, hemde geleceğe karşı sorumluluk taşımalıdır. Yahya Kemal’in ifadesinde yer salan “Kökü mazide olan atiyiz” gençlerimizin yol haritası olmalıdır. Cumhuriyete giden bu yolda Başta Gazi Mustafa Kemal ve Silah arkadaşlarını Rahmet, minnet ve şükranla yad ediyoruz.Ruhları şad olsun.

AFYONKARAHİSAR
ÜLKEM PARTİSİ
İL BAŞKANI
KADİR UYSAL

https://yedi24ilan.com/uploads/yeni_logo_2.jpg
Etiketler

admin

Bolvandinhaberal.com Sitesinin Herhangi Bir Kurum Yada Kişilerle Bağlantısı Yoktur.Sitenin Tüm Hakları,Bu İşe Sosyal Sorumluluk Düşüncesiyle Başlayan ve Bu Şekilde Faaliyetlerine Devam Eden,Site Sahibi,Yazarı ve Yöneticisi ”Mustafa GÖBEŞ”e aittir. WATSAP HATTI = 0555 090 93 03