RADYO DİNLE BOLVADİN RADYO DİNLE BOLVADİN
YARDIMINIZ BATSIN..! - bolvandinhaberal

YARDIMINIZ BATSIN..!

YARDIMINIZ BATSIN..!
Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde göstere göstere sözde yardım yapıp, ailelerin ve 18 yaş altı çocukları adeta afişe edercesine sosyal medyada paylaştılar.
Skandallarıyla ünlü siyasetçi müdür İbrahim Badak büyük bir skandala daha imza attı. İnsanların gözüne sokarcasına yapılan sözde yardımın her karesi an be an fotoğraflanan Badak’ın ne yapmaya çalıştığı anlaşılamadı.Hz Muhammed (s.a.v) ‘ın ‘Sağ elin verdiğini, sol el görmemeli hadisini unutan Bolvadin Milli Eğitim Şube Müdürü İbrahim Badak, yardım kampanyası adı altında adeta kendi şovunu yaptı.Sözde yardım kampanyasında 18 yaş altındaki çocuklarla tek tek ve toplu olarak fotoğraf çekip kişisel sosyal medyasında paylaşan Müdür Badak’ın küçük çocukları rencide etmek suretiyle istismar ettiği şeklinde ifade edildi. Milli Eğitim gibi hassas bir kurumun müdürlük makamında bu tür kişilerin yakışmadığı acilen yetkililerin harekete geçerek bu adama dur demeleri gerektiği de ayrıca ifade edildi.Daha önce de haber sitemizde bir devlet memurunun siyasi paylaşım ve söylemlerde bulunmaması gerektiği yönünde kendisiyle ilgili haber yaptığımız Badak’a hiçbir yetkilinin dur dememesi de bu adamı kim koruyor sorularının sorulmasına neden oldu.Bizler Gündem03 olarak cahilce bir şovun içine girmeden İbrahim Badak’ın paylaştığı açık fotoğrafları sansürleyerek sitemize koyuyor Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’a bu haberin ihbar niteliği taşıdığını da belirterek İbrahim Badak!ın skandal paylaşımlarıyla sizleri baş başa bırakıyoruz.                    
Kaynak: (GHA) – GÜNDEM HABER AJANSI
https://yedi24ilan.com/uploads/yeni_logo_2.jpg
Etiketler

admin

Bolvandinhaberal.com Sitesinin Herhangi Bir Kurum Yada Kişilerle Bağlantısı Yoktur.Sitenin Tüm Hakları,Bu İşe Sosyal Sorumluluk Düşüncesiyle Başlayan ve Bu Şekilde Faaliyetlerine Devam Eden,Site Sahibi,Yazarı ve Yöneticisi ”Mustafa GÖBEŞ”e aittir. WATSAP HATTI = 0555 090 93 03