RADYO DİNLE BOLVADİN RADYO DİNLE BOLVADİN
YENİ AFYONKARAHİSAR VALİSİ: GÖKMEN ÇİÇEK - bolvandinhaberal

YENİ AFYONKARAHİSAR VALİSİ: GÖKMEN ÇİÇEK

İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü görevini yürütmekte olan Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar Valisi olarak atandı. 09 Haziran 2020 tarih 2020/274 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle bazı illerin valileri değiştirildi. Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz ise vali olarak Zonguldak’a tayin edildi.

Yeni Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, 26 Aralık 2018 Tarih ve 2018/260 Karar Sayılı Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü görevine atanmıştı. 1978 Yılında Gebze’de doğan Gökmen Çiçek, ilk, orta ve lise eğitimini Gebze’de tamamladı. 1997 yılında Uludağ Üniversitesi iktisadi ve idari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde başladığı lisans eğitimini 2001 yılında tamamladı. 2004 Yılında İçişleri Bakanlığı Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak Kaymakamlık mesleğine başlayan Çiçek; Trabzon-Düzköy, İzmir-Beydağ Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulundu. 2005 – 2006 yılları arasında İçişleri Bakanlığı tarafından eğitim amaçlı gönderildiği, İngiltere Sheffield Üniversitesinde dil eğitimi ve İngiltere idari sistemi üzerine çalışmalarda bulunan Çiçek, yüksek lisans eğitimini ise Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İşletme Ana Bilim Dalında tamamladı. 2007 yılında Sivas-Akıncılar Kaymakamlığına atanmasını müteakiben; Erzincan-Kemah ve Rize-Güneysu’da Kaymakam olarak görev yaptı. 2014 yılında Türk İdareciler Derneği tarafından, Yılın İdarecisi seçilen Çiçek; sırasıyla İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler Genel Müdürlüğünde, Şube Müdürü, Personel Genel Müdürlüğünün çeşitli kademelerinde Şube Müdürü,  Daire Başkanı ve Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Evli ve 2 Çocuk babası olan Çiçek, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Kaynak: http://www.sultandaglilar.com/

https://yedi24ilan.com/uploads/yeni_logo_2.jpg
Etiketler

admin

Bolvandinhaberal.com Sitesinin Herhangi Bir Kurum Yada Kişilerle Bağlantısı Yoktur.Sitenin Tüm Hakları,Bu İşe Sosyal Sorumluluk Düşüncesiyle Başlayan ve Bu Şekilde Faaliyetlerine Devam Eden,Site Sahibi,Yazarı ve Yöneticisi ”Mustafa GÖBEŞ”e aittir. WATSAP HATTI = 0555 090 93 03